HCX10R000B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HCX10R000B
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 10 OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Duomenų lapai: 1.HCX10R000B.pdf2.HCX10R000B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HCX10R000B specifikacijos
Dalies numeris HCX10R000B Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 10 OHM 0.1% 0.3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5099 pcs Duomenų lapas 1.HCX10R000B.pdf2.HCX10R000B.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm)
Serija HC Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil