FNPYR0500B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FNPYR0500B
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SHUNT 0.05 OHM 0.1% 500W
Duomenų lapai: FNPYR0500B.pdf
Akcijų būklė 188 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 188 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FNPYR0500B specifikacijos
Dalies numeris FNPYR0500B Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SHUNT 0.05 OHM 0.1% 500W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 188 pcs Duomenų lapas FNPYR0500B.pdf
Įveskite Shunt, Battery Tolerancija ±0.1%
Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C Serija FNP
Atsparumas 50 mOhms Galia (vatais) 500W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Chassis Mount
Išsamus aprašymas 50 mOhms ±0.1% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±2.5ppm/°C Chassis Mount Kompozicija Metal Foil