FLCY20K000F
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLCY20K000F
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 20K OHM 1% 1/4W RADIAL
Duomenų lapai: 1.FLCY20K000F.pdf2.FLCY20K000F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
FLCY20K000F specifikacijos
Dalies numeris FLCY20K000F Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 20K OHM 1% 1/4W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 12089 pcs Duomenų lapas 1.FLCY20K000F.pdf2.FLCY20K000F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Serija FLC Atsparumas 20 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -25°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.264" (6.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil