FLCX500R00T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLCX500R00T
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 500 OHM 0.01% 1/4W RADIAL
Duomenų lapai: 1.FLCX500R00T.pdf2.FLCX500R00T.pdf
  • Pranešimas
FLCX500R00T specifikacijos
Dalies numeris FLCX500R00T Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 500 OHM 0.01% 1/4W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 10076 pcs Duomenų lapas 1.FLCX500R00T.pdf2.FLCX500R00T.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Serija FLC Atsparumas 500 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -25°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.264" (6.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 500 Ohms ±0.01% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil