FLCX100K00A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLCX100K00A
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 100K OHM 0.05% 1/4W RADIAL
Duomenų lapai: 1.FLCX100K00A.pdf2.FLCX100K00A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
FLCX100K00A specifikacijos
Dalies numeris FLCX100K00A Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 100K OHM 0.05% 1/4W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 9358 pcs Duomenų lapas 1.FLCX100K00A.pdf2.FLCX100K00A.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Serija FLC Atsparumas 100 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -25°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.264" (6.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil
Kompozicija Metal Foil
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FLCSSCBUY
FLCSSCBUY
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: THE LC OPTICAM SINGLEMODE SIMPL
Sandelyje: 5849 pcs
parsisiųsti: FLCSSCBUY.pdf
RFQ
FLCSSCBUY-C
FLCSSCBUY-C
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: PRE-POLISHED LC SIMPLEX OPTICAM
Sandelyje: 5433 pcs
parsisiųsti: FLCSSCBUY-C.pdf
RFQ
FLCSMCXAQY
FLCSMCXAQY
apibūdinimas: CONN FIBER LC PLUG SIMPLEX 125UM
parsisiųsti: FLCSMCXAQY.pdf
FLCSMCXAQY-C
FLCSMCXAQY-C
apibūdinimas: LC 50/125M OM3/OM4 MULTIMODE DUP
parsisiųsti: FLCSMCXAQY-C.pdf
FLCX12K700F
FLCX12K700F
Gamintojai: Vishay Precision Group
apibūdinimas: RES 12.7K OHM 1% 1/4W RADIAL