FLBX100K00F
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLBX100K00F
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 100K OHM 1% 1/4W RADIAL
Duomenų lapai: 1.FLBX100K00F.pdf2.FLBX100K00F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
FLBX100K00F specifikacijos
Dalies numeris FLBX100K00F Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 100K OHM 1% 1/4W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 8201 pcs Duomenų lapas 1.FLBX100K00F.pdf2.FLBX100K00F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.220" L x 0.087" W (5.60mm x 2.20mm)
Serija FLB Atsparumas 100 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -25°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.343" (8.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil