FLAY10K000A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLAY10K000A
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 10K OHM 0.05% 1/8W RADIAL
Duomenų lapai: 1.FLAY10K000A.pdf2.FLAY10K000A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
FLAY10K000A specifikacijos
Dalies numeris FLAY10K000A Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 10K OHM 0.05% 1/8W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 13836 pcs Duomenų lapas 1.FLAY10K000A.pdf2.FLAY10K000A.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.220" L x 0.087" W (5.60mm x 2.20mm)
Serija FLA Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -25°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.264" (6.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Radial Metal Foil