VTM48RP015T050AB1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VTM48RP015T050AB1
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 1.5V 75W
Duomenų lapai: VTM48RP015T050AB1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
99 pcs
  • Pranešimas
VTM48RP015T050AB1 specifikacijos
Dalies numeris VTM48RP015T050AB1 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 1.5V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1518 pcs Duomenų lapas VTM48RP015T050AB1.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 1.5V Įtampa - įėjimas (min.) 0V
Įtampa - įėjimas (maks.) 52V Įveskite Voltage Transformation Module
Dydis / Matmenys 0.89" L x 0.33" W x 0.18" H (22.6mm x 8.4mm x 4.5mm) Serija VI Chip® VTM®
Galia (vatais) 75W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Module Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 6 (Time on Label) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP
Efektyvumas 90.4% Išsamus aprašymas Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 50A 0V - 52V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 50A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VTM48MP010T107AA1
VTM48MP010T107AA1
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 1V 107W
Sandelyje: 1196 pcs
parsisiųsti: VTM48MP010T107AA1.pdf
RFQ
VTM48KP020T088AA1
VTM48KP020T088AA1
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 1.8V 158W
Sandelyje: 1360 pcs
parsisiųsti: VTM48KP020T088AA1.pdf
RFQ
VTM7ACD
VTM7ACD
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RELAY
parsisiųsti:
VTM48FH060M020A00
VTM48FH060M020A00
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 100W
parsisiųsti: VTM48FH060M020A00.pdf
VTM511
VTM511
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN TNC JACK STR 50 OHM SOLDER
parsisiųsti: VTM511.pdf
VTM511-1502
VTM511-1502
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN R/A PCB
parsisiųsti:
VTM48ET480T006A00
VTM48ET480T006A00
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 300W
parsisiųsti: VTM48ET480T006A00.pdf
VTMA1ADA
VTMA1ADA
apibūdinimas: RELAY
Sandelyje: 797 pcs
VTM48FH060T020A00
VTM48FH060T020A00
parsisiųsti: VTM48FH060T020A00.pdf
VTMA1ACA
VTMA1ACA
Sandelyje: 797 pcs
VTMR1AEA
VTMR1AEA
Sandelyje: 734 pcs
VTM48ET480M006A00
VTM48ET480M006A00
Sandelyje: 628 pcs
parsisiųsti: VTM48ET480M006A00.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus