VTM48ET040M050B0R
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VTM48ET040M050B0R
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 4V 200W
Duomenų lapai: VTM48ET040M050B0R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 504 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 504 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
VTM48ET040M050B0R specifikacijos
Dalies numeris VTM48ET040M050B0R Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 4V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 504 pcs Duomenų lapas VTM48ET040M050B0R.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 4V Įtampa - izoliacija 2.25kV
Įtampa - įėjimas (min.) 26V Įtampa - įėjimas (maks.) 55V
Įveskite Voltage Transformation Module Dydis / Matmenys 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serija VI Chip® VTM® Galia (vatais) 200W
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 94%
Išsamus aprašymas Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 4V 50A 26V - 55V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 50A