VI-B40-EU-F3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VI-B40-EU-F3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 200W
Duomenų lapai: VI-B40-EU-F3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
VI-B40-EU-F3 specifikacijos
Dalies numeris VI-B40-EU-F3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5607 pcs Duomenų lapas VI-B40-EU-F3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 55V Įtampa - įėjimas (maks.) 100V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Serija VI-200™ Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 88%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 55V - 100V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 40A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VI-B40-CY-F4
VI-B40-CY-F4
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 50W
Sandelyje: 5850 pcs
parsisiųsti: VI-B40-CY-F4.pdf
RFQ
VI-B40-EU
VI-B40-EU
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 200W