VI-B30-CV-F3
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VI-B30-CV-F3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 150W
Duomenų lapai: VI-B30-CV-F3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 478 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 478 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
VI-B30-CV-F3 specifikacijos
Dalies numeris VI-B30-CV-F3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 478 pcs Duomenų lapas VI-B30-CV-F3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 42V Įtampa - įėjimas (maks.) 60V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Serija VI-200™ Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP
Efektyvumas 90% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 42V - 60V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 30A Programos ITE (Commercial)