VI-21F-CU-F2
VicorVicor
VI-21F-CU-F2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VI-21F-CU-F2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 72V 200W
Duomenų lapai: VI-21F-CU-F2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
VI-21F-CU-F2 specifikacijos
Dalies numeris VI-21F-CU-F2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 72V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5191 pcs Duomenų lapas VI-21F-CU-F2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 72V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 21V Įtampa - įėjimas (maks.) 32V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Serija VI-200™ Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 72V 2.78A 21V - 32V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.78A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VI-21F-CU
VI-21F-CU
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 72V 200W