VI-20Z-IX-S
VicorVicor
VI-20Z-IX-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VI-20Z-IX-S
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 2V 15W
Duomenų lapai: VI-20Z-IX-S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
VI-20Z-IX-S specifikacijos
Dalies numeris VI-20Z-IX-S Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 2V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5756 pcs Duomenų lapas VI-20Z-IX-S.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 2V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 10V Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm)
Serija VI-200™ Galia (vatais) 15W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 15A 10V - 20V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 15A