VI-20T-IX-F1
VicorVicor
VI-20T-IX-F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VI-20T-IX-F1
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 6.5V 75W
Duomenų lapai: VI-20T-IX-F1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
VI-20T-IX-F1 specifikacijos
Dalies numeris VI-20T-IX-F1 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 6.5V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5727 pcs Duomenų lapas VI-20T-IX-F1.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 6.5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 10V Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Serija VI-200™ Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6.5V 11.54A 10V - 20V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 11.54A