VI-20D-EY-F2
VicorVicor
VI-20D-EY-F2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VI-20D-EY-F2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 85V 50W
Duomenų lapai: VI-20D-EY-F2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 490 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 490 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
VI-20D-EY-F2 specifikacijos
Dalies numeris VI-20D-EY-F2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 85V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 490 pcs Duomenų lapas VI-20D-EY-F2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 85V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 10V Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Serija VI-200™ Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 85V 588mA 10V - 20V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 588mA Programos ITE (Commercial)