VE-J21-IX-F2
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VE-J21-IX-F2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 75W
Duomenų lapai: VE-J21-IX-F2.pdf
  • Pranešimas
VE-J21-IX-F2 specifikacijos
Dalies numeris VE-J21-IX-F2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5039 pcs Duomenų lapas VE-J21-IX-F2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 21V Įtampa - įėjimas (maks.) 56V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.86" W x 1.04" H (57.9mm x 47.2mm x 26.4mm)
Serija VE-J00™ Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Half Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OCP, SCP Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 21V - 56V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A