VE-B52-CU-S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VE-B52-CU-S
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 200W
Duomenų lapai: VE-B52-CU-S.pdf
  • Pranešimas
VE-B52-CU-S specifikacijos
Dalies numeris VE-B52-CU-S Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4774 pcs Duomenų lapas VE-B52-CU-S.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm)
Serija VE-200™ Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 13.33A