VE-B50-IX-F1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VE-B50-IX-F1
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 75W
Duomenų lapai: VE-B50-IX-F1.pdf
  • Pranešimas
VE-B50-IX-F1 specifikacijos
Dalies numeris VE-B50-IX-F1 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4779 pcs Duomenų lapas VE-B50-IX-F1.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Serija VE-200™ Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 15A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VE-B50-IY
VE-B50-IY
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 50W
Sandelyje: 5705 pcs
parsisiųsti: VE-B50-IY.pdf
RFQ
VE-B50-IX-B1
VE-B50-IX-B1
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 75W
Sandelyje: 4523 pcs
parsisiųsti: VE-B50-IX-B1.pdf
RFQ
VE-B50-IX
VE-B50-IX