VE-20F-IX-F1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VE-20F-IX-F1
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 72V 75W
Duomenų lapai: VE-20F-IX-F1.pdf
  • Pranešimas
VE-20F-IX-F1 specifikacijos
Dalies numeris VE-20F-IX-F1 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 72V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4820 pcs Duomenų lapas VE-20F-IX-F1.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 72V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 10V Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Serija VE-200™ Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 72V 1.04A 10V - 20V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.04A