V72C3V3T75B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72C3V3T75B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Duomenų lapai: V72C3V3T75B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V72C3V3T75B specifikacijos
Dalies numeris V72C3V3T75B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4549 pcs Duomenų lapas V72C3V3T75B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 82.3% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 43V - 110V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 22.73A Bazinės dalies numeris V72C3V3T75
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72C3V3M75BS
V72C3V3M75BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 5971 pcs
parsisiųsti: V72C3V3M75BS.pdf
RFQ
V72C3V3T75BG
V72C3V3T75BG
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 635 pcs
parsisiųsti: V72C3V3T75BG.pdf
RFQ
V72C3V3M75BS3
V72C3V3M75BS3
Sandelyje: 5419 pcs
parsisiųsti: V72C3V3M75BS3.pdf
V72C3V3T75BF2
V72C3V3T75BF2
parsisiųsti: V72C3V3T75BF2.pdf
V72C3V3T75B3
V72C3V3T75B3
Sandelyje: 623 pcs
parsisiųsti: V72C3V3T75B3.pdf
V72C3V3M75BN3
V72C3V3M75BN3
parsisiųsti: V72C3V3M75BN3.pdf
V72C3V3T75BF
V72C3V3T75BF
parsisiųsti: V72C3V3T75BF.pdf
V72C3V3T75BF3
V72C3V3T75BF3
parsisiųsti: V72C3V3T75BF3.pdf
V72C3V3T75B2
V72C3V3T75B2