V72C3V3E75BL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72C3V3E75BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Duomenų lapai: V72C3V3E75BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 637 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 637 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V72C3V3E75BL specifikacijos
Dalies numeris V72C3V3E75BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 637 pcs Duomenų lapas V72C3V3E75BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 82.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 22.73A
Bazinės dalies numeris V72C3V3E75 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72C3V3E75BG
V72C3V3E75BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 598 pcs
parsisiųsti: V72C3V3E75BG.pdf
RFQ
V72C3V3E75BL3
V72C3V3E75BL3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4648 pcs
parsisiųsti: V72C3V3E75BL3.pdf
RFQ
V72C3V3E75BS
V72C3V3E75BS
Sandelyje: 4354 pcs
parsisiųsti: V72C3V3E75BS.pdf
V72C3V3E75BF2
V72C3V3E75BF2
parsisiųsti: V72C3V3E75BF2.pdf
V72C3V3E75BL2
V72C3V3E75BL2