V72C36C150BF2
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72C36C150BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 150W
Duomenų lapai: V72C36C150BF2.pdf
  • Pranešimas
V72C36C150BF2 specifikacijos
Dalies numeris V72C36C150BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4878 pcs Duomenų lapas V72C36C150BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.9% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 43V - 110V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A Bazinės dalies numeris V72C36C150