V72C28H150B
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72C28H150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 150W
Duomenų lapai: V72C28H150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V72C28H150B specifikacijos
Dalies numeris V72C28H150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5024 pcs Duomenų lapas V72C28H150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 86.2% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 43V - 110V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5.36A Bazinės dalies numeris V72C28H150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72C28H150BF3
V72C28H150BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 150W
Sandelyje: 4332 pcs
parsisiųsti: V72C28H150BF3.pdf
RFQ
V72C28H150BF
V72C28H150BF
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5488 pcs
parsisiųsti: V72C28H150BF.pdf
RFQ
V72C28E150BS
V72C28E150BS
parsisiųsti: V72C28E150BS.pdf
V72C28H150B2
V72C28H150B2
parsisiųsti: V72C28H150B2.pdf
V72C28E150BS3
V72C28E150BS3
parsisiųsti: V72C28E150BS3.pdf
V72C28H150B3
V72C28H150B3
parsisiųsti: V72C28H150B3.pdf
V72C28E150BN
V72C28E150BN
Sandelyje: 715 pcs
parsisiųsti: V72C28E150BN.pdf
V72C28H150BF2
V72C28H150BF2
parsisiųsti: V72C28H150BF2.pdf
V72C28E150BN2
V72C28E150BN2
parsisiųsti: V72C28E150BN2.pdf
V72C28E150BS2
V72C28E150BS2
parsisiųsti: V72C28E150BS2.pdf
V72C28H150BG
V72C28H150BG
Sandelyje: 385 pcs
parsisiųsti: V72C28H150BG.pdf
V72C28E150BN3
V72C28E150BN3
Sandelyje: 546 pcs
parsisiųsti: V72C28E150BN3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus