V72C24M150BS
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72C24M150BS
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 150W
Duomenų lapai: V72C24M150BS.pdf
  • Pranešimas
V72C24M150BS specifikacijos
Dalies numeris V72C24M150BS Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4091 pcs Duomenų lapas V72C24M150BS.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 84.9% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 43V - 110V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A Bazinės dalies numeris V72C24M150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72C24M150BL
V72C24M150BL
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 150W
Sandelyje: 5067 pcs
parsisiųsti: V72C24M150BL.pdf
RFQ
V72C24M150BS2
V72C24M150BS2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4171 pcs
parsisiųsti: V72C24M150BS2.pdf
RFQ
V72C24M150BN
V72C24M150BN
parsisiųsti: V72C24M150BN.pdf
V72C24M150BL3
V72C24M150BL3
parsisiųsti: V72C24M150BL3.pdf
V72C24M150BS3
V72C24M150BS3