V72C15E150BL
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72C15E150BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 150W
Duomenų lapai: V72C15E150BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 582 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 582 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V72C15E150BL specifikacijos
Dalies numeris V72C15E150BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 582 pcs Duomenų lapas V72C15E150BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Kiti vardai Q11817668 Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 85.9% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 43V - 110V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Bazinės dalies numeris V72C15E150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72C15E150BG3
V72C15E150BG3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 150W
Sandelyje: 674 pcs
parsisiųsti: V72C15E150BG3.pdf
RFQ
V72C15E150BL2
V72C15E150BL2
Gamintojai: Vicor