V72C12T150BG2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72C12T150BG2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 150W
Duomenų lapai: V72C12T150BG2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 596 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 596 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V72C12T150BG2 specifikacijos
Dalies numeris V72C12T150BG2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 596 pcs Duomenų lapas V72C12T150BG2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A
Bazinės dalies numeris V72C12T150 Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V72C12T150BL2
V72C12T150BL2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 150W
Sandelyje: 696 pcs
parsisiųsti: V72C12T150BL2.pdf
RFQ
V72C12T150BF2
V72C12T150BF2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4680 pcs
parsisiųsti: V72C12T150BF2.pdf
RFQ
V72C12T150BG
V72C12T150BG