V72B8M150B
VicorVicor
V72B8M150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72B8M150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 150W
Duomenų lapai: V72B8M150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V72B8M150B specifikacijos
Dalies numeris V72B8M150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5068 pcs Duomenų lapas V72B8M150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 85.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 18.75A
Bazinės dalies numeris V72B8M150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72B8H150BN3
V72B8H150BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 150W
Sandelyje: 5568 pcs
parsisiųsti: V72B8H150BN3.pdf
RFQ
V72B8M150BF3
V72B8M150BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4408 pcs
parsisiųsti: V72B8M150BF3.pdf
RFQ
V72B8M150B2
V72B8M150B2
parsisiųsti: V72B8M150B2.pdf
V72B8M150BF2
V72B8M150BF2
parsisiųsti: V72B8M150BF2.pdf
V72B8M150BF
V72B8M150BF
parsisiųsti: V72B8M150BF.pdf
V72B8H150BS2
V72B8H150BS2
parsisiųsti: V72B8H150BS2.pdf
V72B8H150BN2
V72B8H150BN2
parsisiųsti: V72B8H150BN2.pdf
V72B8M150B3
V72B8M150B3
parsisiųsti: V72B8M150B3.pdf
V72B8H150BS
V72B8H150BS
parsisiųsti: V72B8H150BS.pdf
V72B8M150BG
V72B8M150BG
parsisiųsti: V72B8M150BG.pdf
V72B8H150BS3
V72B8H150BS3