V72B5M150BN3
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72B5M150BN3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W
Duomenų lapai: V72B5M150BN3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 298 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 298 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V72B5M150BN3 specifikacijos
Dalies numeris V72B5M150BN3 Gamintojas Vicor Corporation
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 298 pcs Duomenų lapas V72B5M150BN3.pdf
Įtampa - darbo 150W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 72V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 43V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija 9-DIP Module
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo kodas V72B5M150BN3
Linijinis reglamentas 85% funkcijos OVP, UVLO
Funkcijos kaiščiai 30A Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 43V - 72V Input
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)