V72B48H250B
VicorVicor
V72B48H250B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72B48H250B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 250W
Duomenų lapai: V72B48H250B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V72B48H250B specifikacijos
Dalies numeris V72B48H250B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5279 pcs Duomenų lapas V72B48H250B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.21A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5.21A
Bazinės dalies numeris V72B48H250 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72B48E250BN2
V72B48E250BN2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 250W
Sandelyje: 4069 pcs
parsisiųsti: V72B48E250BN2.pdf
RFQ
V72B48H250BF3
V72B48H250BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4665 pcs
parsisiųsti: V72B48H250BF3.pdf
RFQ
V72B48H250B3
V72B48H250B3
parsisiųsti: V72B48H250B3.pdf
V72B48E250BN
V72B48E250BN
parsisiųsti: V72B48E250BN.pdf
V72B48H250B2
V72B48H250B2
parsisiųsti: V72B48H250B2.pdf
V72B48H250BG
V72B48H250BG
parsisiųsti: V72B48H250BG.pdf
V72B48H250BF2
V72B48H250BF2
parsisiųsti: V72B48H250BF2.pdf
V72B48E250BS
V72B48E250BS
parsisiųsti: V72B48E250BS.pdf
V72B48H250BF
V72B48H250BF