V72B3V3M100BF
VicorVicor
V72B3V3M100BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72B3V3M100BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Duomenų lapai: V72B3V3M100BF.pdf
  • Pranešimas
V72B3V3M100BF specifikacijos
Dalies numeris V72B3V3M100BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4626 pcs Duomenų lapas V72B3V3M100BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 82.2%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 30.3A
Bazinės dalies numeris V72B3V3M100 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72B3V3M100B
V72B3V3M100B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Sandelyje: 4799 pcs
parsisiųsti: V72B3V3M100B.pdf
RFQ
V72B3V3M100BF2
V72B3V3M100BF2
Gamintojai: Vicor