V72B24T250B
VicorVicor
V72B24T250B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72B24T250B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 250W
Duomenų lapai: V72B24T250B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V72B24T250B specifikacijos
Dalies numeris V72B24T250B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4250 pcs Duomenų lapas V72B24T250B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 10.42A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10.42A
Bazinės dalies numeris V72B24T250 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72B24M250BS2
V72B24M250BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 250W
Sandelyje: 4318 pcs
parsisiųsti: V72B24M250BS2.pdf
RFQ
V72B24T250B3
V72B24T250B3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 488 pcs
parsisiųsti: V72B24T250B3.pdf
RFQ
V72B24M250BN3
V72B24M250BN3
Sandelyje: 4338 pcs
parsisiųsti: V72B24M250BN3.pdf
V72B24T250BF2
V72B24T250BF2
parsisiųsti: V72B24T250BF2.pdf
V72B24T250BF
V72B24T250BF
parsisiųsti: V72B24T250BF.pdf
V72B24M250BN2
V72B24M250BN2
parsisiųsti: V72B24M250BN2.pdf
V72B24M250BN
V72B24M250BN
parsisiųsti: V72B24M250BN.pdf
V72B24T250BG
V72B24T250BG
Sandelyje: 534 pcs
parsisiųsti: V72B24T250BG.pdf
V72B24M250BS3
V72B24M250BS3
parsisiųsti: V72B24M250BS3.pdf
V72B24T250BF3
V72B24T250BF3
Sandelyje: 444 pcs
parsisiųsti: V72B24T250BF3.pdf
V72B24T250B2
V72B24T250B2
parsisiųsti: V72B24T250B2.pdf
V72B24M250BS
V72B24M250BS
parsisiųsti: V72B24M250BS.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus