V72B15T250B
VicorVicor
V72B15T250B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72B15T250B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 250W
Duomenų lapai: V72B15T250B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V72B15T250B specifikacijos
Dalies numeris V72B15T250B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5138 pcs Duomenų lapas V72B15T250B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 16.67A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A
Bazinės dalies numeris V72B15T250 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72B15T250BF2
V72B15T250BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 250W
Sandelyje: 3992 pcs
parsisiųsti: V72B15T250BF2.pdf
RFQ
V72B15T250B3
V72B15T250B3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4365 pcs
parsisiųsti: V72B15T250B3.pdf
RFQ
V72B15M250BN
V72B15M250BN
parsisiųsti: V72B15M250BN.pdf
V72B15T250BG
V72B15T250BG
Sandelyje: 408 pcs
parsisiųsti: V72B15T250BG.pdf
V72B15M250BS2
V72B15M250BS2
parsisiųsti: V72B15M250BS2.pdf
V72B15M250BS
V72B15M250BS
parsisiųsti: V72B15M250BS.pdf
V72B15T250B2
V72B15T250B2
parsisiųsti: V72B15T250B2.pdf
V72B15T250BF3
V72B15T250BF3
parsisiųsti: V72B15T250BF3.pdf
V72B15T250BF
V72B15T250BF