V72B15C250B
VicorVicor
V72B15C250B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72B15C250B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 250W
Duomenų lapai: V72B15C250B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V72B15C250B specifikacijos
Dalies numeris V72B15C250B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4063 pcs Duomenų lapas V72B15C250B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 16.67A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A
Bazinės dalies numeris V72B15C250 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72B15C250BF3
V72B15C250BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 250W
Sandelyje: 5971 pcs
parsisiųsti: V72B15C250BF3.pdf
RFQ
V72B15C250BF
V72B15C250BF
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5395 pcs
parsisiųsti: V72B15C250BF.pdf
RFQ
V72B12T250BN
V72B12T250BN
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 250W
Sandelyje: 422 pcs
parsisiųsti: V72B12T250BN.pdf
V72B15C250B3
V72B15C250B3
Sandelyje: 516 pcs
parsisiųsti: V72B15C250B3.pdf
V72B12T250BS2
V72B12T250BS2
parsisiųsti: V72B12T250BS2.pdf
V72B12T250BN3
V72B12T250BN3
parsisiųsti: V72B12T250BN3.pdf
V72B15C250BF2
V72B15C250BF2
parsisiųsti: V72B15C250BF2.pdf
V72B15C250B2
V72B15C250B2
parsisiųsti: V72B15C250B2.pdf
V72B12T250BN2
V72B12T250BN2
Sandelyje: 450 pcs
parsisiųsti: V72B12T250BN2.pdf
V72B12T250BS3
V72B12T250BS3
parsisiųsti: V72B12T250BS3.pdf
V72B15C250BG
V72B15C250BG
Sandelyje: 473 pcs
parsisiųsti: V72B15C250BG.pdf
V72B12T250BS
V72B12T250BS
parsisiųsti: V72B12T250BS.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus