V72A5C300B3
VicorVicor
V72A5C300B3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72A5C300B3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 300W
Duomenų lapai: V72A5C300B3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V72A5C300B3 specifikacijos
Dalies numeris V72A5C300B3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4097 pcs Duomenų lapas V72A5C300B3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 85.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 60A
Bazinės dalies numeris V72A5C300 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72A5C300BG3
V72A5C300BG3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 300W
Sandelyje: 4333 pcs
parsisiųsti: V72A5C300BG3.pdf
RFQ
V72A48T400BS2
V72A48T400BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 400W
Sandelyje: 4363 pcs
parsisiųsti: V72A48T400BS2.pdf
RFQ
V72A5C300B
V72A5C300B