V72A3V3C264BF2
VicorVicor
V72A3V3C264BF2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72A3V3C264BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Duomenų lapai: V72A3V3C264BF2.pdf
  • Pranešimas
V72A3V3C264BF2 specifikacijos
Dalies numeris V72A3V3C264BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 264W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4192 pcs Duomenų lapas V72A3V3C264BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 264W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 80.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 80A
Bazinės dalies numeris V72A3V3C264 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72A3V3C264B2
V72A3V3C264B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Sandelyje: 4179 pcs
parsisiųsti: V72A3V3C264B2.pdf
RFQ
V72A36T400BS3
V72A36T400BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 400W
Sandelyje: 4927 pcs
parsisiųsti: V72A36T400BS3.pdf
RFQ
V72A3V3C264BF
V72A3V3C264BF
parsisiųsti: V72A3V3C264BF.pdf
V72A3V3C264B
V72A3V3C264B