V72A28T400B2
VicorVicor
V72A28T400B2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72A28T400B2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 400W
Duomenų lapai: V72A28T400B2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V72A28T400B2 specifikacijos
Dalies numeris V72A28T400B2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5065 pcs Duomenų lapas V72A28T400B2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 14.28A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 14.28A
Bazinės dalies numeris V72A28T400 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72A28T400B
V72A28T400B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 400W