V72A24T400B
VicorVicor
V72A24T400B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72A24T400B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 400W
Duomenų lapai: V72A24T400B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 320 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 320 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V72A24T400B specifikacijos
Dalies numeris V72A24T400B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 320 pcs Duomenų lapas V72A24T400B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.9% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 16.67A 43V - 110V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A Bazinės dalies numeris V72A24T400
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72A24M400BN
V72A24M400BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 400W
Sandelyje: 5683 pcs
parsisiųsti: V72A24M400BN.pdf
RFQ
V72A24M400BN3
V72A24M400BN3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 168 pcs
parsisiųsti: V72A24M400BN3.pdf
RFQ
V72A24T400B2
V72A24T400B2
Sandelyje: 4410 pcs
parsisiųsti: V72A24T400B2.pdf
V72A24T400BF3
V72A24T400BF3
parsisiųsti: V72A24T400BF3.pdf
V72A24M400BS2
V72A24M400BS2
parsisiųsti: V72A24M400BS2.pdf
V72A24M400BS
V72A24M400BS
parsisiųsti: V72A24M400BS.pdf
V72A24T400BF2
V72A24T400BF2
parsisiųsti: V72A24T400BF2.pdf
V72A24T400BG
V72A24T400BG
Sandelyje: 355 pcs
parsisiųsti: V72A24T400BG.pdf
V72A24T400B3
V72A24T400B3
Sandelyje: 302 pcs
parsisiųsti: V72A24T400B3.pdf
V72A24T400BF
V72A24T400BF
parsisiųsti: V72A24T400BF.pdf
V72A24M400BN2
V72A24M400BN2