V72A15M400B
VicorVicor
V72A15M400B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72A15M400B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 400W
Duomenų lapai: V72A15M400B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V72A15M400B specifikacijos
Dalies numeris V72A15M400B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4532 pcs Duomenų lapas V72A15M400B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 26.67A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 26.67A
Bazinės dalies numeris V72A15M400 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72A15M400B2
V72A15M400B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 400W
Sandelyje: 4497 pcs
parsisiųsti: V72A15M400B2.pdf
RFQ
V72A15H400BN
V72A15H400BN
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5669 pcs
parsisiųsti: V72A15H400BN.pdf
RFQ
V72A15M400BF
V72A15M400BF
parsisiųsti: V72A15M400BF.pdf
V72A15M400B3
V72A15M400B3
parsisiųsti: V72A15M400B3.pdf
V72A15M400BF3
V72A15M400BF3
parsisiųsti: V72A15M400BF3.pdf
V72A15H400BS3
V72A15H400BS3
parsisiųsti: V72A15H400BS3.pdf
V72A15H400BS
V72A15H400BS
parsisiųsti: V72A15H400BS.pdf
V72A15M400BF2
V72A15M400BF2
parsisiųsti: V72A15M400BF2.pdf
V72A15H400BN2
V72A15H400BN2
parsisiųsti: V72A15H400BN2.pdf
V72A15M400BG
V72A15M400BG
parsisiųsti: V72A15M400BG.pdf
V72A15H400BN3
V72A15H400BN3