V72A12T400B
VicorVicor
V72A12T400B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V72A12T400B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 400W
Duomenų lapai: V72A12T400B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V72A12T400B specifikacijos
Dalies numeris V72A12T400B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5363 pcs Duomenų lapas V72A12T400B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 110V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 33.33A 43V - 110V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 33.33A
Bazinės dalies numeris V72A12T400 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V72A12T400BG
V72A12T400BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 400W
Sandelyje: 371 pcs
parsisiųsti: V72A12T400BG.pdf
RFQ
V72A12T400BF
V72A12T400BF
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5341 pcs
parsisiųsti: V72A12T400BF.pdf
RFQ
V72A12M400BN2
V72A12M400BN2
Sandelyje: 4694 pcs
parsisiųsti: V72A12M400BN2.pdf
V72A12M400BN
V72A12M400BN
parsisiųsti: V72A12M400BN.pdf
V72A12T400BF3
V72A12T400BF3
parsisiųsti: V72A12T400BF3.pdf
V72A12M400BS3
V72A12M400BS3
parsisiųsti: V72A12M400BS3.pdf
V72A12M400BN3
V72A12M400BN3
parsisiųsti: V72A12M400BN3.pdf
V72A12T400B2
V72A12T400B2
parsisiųsti: V72A12T400B2.pdf
V72A12M400BS2
V72A12M400BS2
parsisiųsti: V72A12M400BS2.pdf
V72A12T400BF2
V72A12T400BF2
parsisiųsti: V72A12T400BF2.pdf
V72A12M400BS
V72A12M400BS
parsisiųsti: V72A12M400BS.pdf
V72A12T400B3
V72A12T400B3
Sandelyje: 302 pcs
parsisiųsti: V72A12T400B3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus