V48C5T50BF2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48C5T50BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 50W
Duomenų lapai: V48C5T50BF2.pdf
  • Pranešimas
V48C5T50BF2 specifikacijos
Dalies numeris V48C5T50BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5902 pcs Duomenų lapas V48C5T50BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 84.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Bazinės dalies numeris V48C5T50
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48C5T50BF
V48C5T50BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 50W
Sandelyje: 6011 pcs
parsisiųsti: V48C5T50BF.pdf
RFQ
V48C5T50B2
V48C5T50B2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5917 pcs
parsisiųsti: V48C5T50B2.pdf
RFQ
V48C5T50BG3
V48C5T50BG3
Sandelyje: 654 pcs
parsisiųsti: V48C5T50BG3.pdf
V48C5T50B
V48C5T50B