V48C48M75BN2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48C48M75BN2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 75W
Duomenų lapai: V48C48M75BN2.pdf
  • Pranešimas
V48C48M75BN2 specifikacijos
Dalies numeris V48C48M75BN2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4826 pcs Duomenų lapas V48C48M75BN2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.9% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.56A Bazinės dalies numeris V48C48M75
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48C48M75BS3
V48C48M75BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 75W
Sandelyje: 5366 pcs
parsisiųsti: V48C48M75BS3.pdf
RFQ
V48C48M75BL3
V48C48M75BL3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4394 pcs
parsisiųsti: V48C48M75BL3.pdf
RFQ
V48C48M75BN
V48C48M75BN