V48C3V3T50B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48C3V3T50B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Duomenų lapai: V48C3V3T50B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 729 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 729 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48C3V3T50B specifikacijos
Dalies numeris V48C3V3T50B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 729 pcs Duomenų lapas V48C3V3T50B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 79.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 15.15A
Bazinės dalies numeris V48C3V3T50 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48C3V3M75BS3
V48C3V3M75BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 4250 pcs
parsisiųsti: V48C3V3M75BS3.pdf
RFQ
V48C3V3M75BS2
V48C3V3M75BS2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5601 pcs
parsisiųsti: V48C3V3M75BS2.pdf
RFQ
V48C3V3T50BG
V48C3V3T50BG
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Sandelyje: 580 pcs
parsisiųsti: V48C3V3T50BG.pdf
V48C3V3T50B2
V48C3V3T50B2
parsisiųsti: V48C3V3T50B2.pdf
V48C3V3M75BN2
V48C3V3M75BN2
parsisiųsti: V48C3V3M75BN2.pdf
V48C3V3T50B3
V48C3V3T50B3
Sandelyje: 667 pcs
parsisiųsti: V48C3V3T50B3.pdf
V48C3V3M75BN3
V48C3V3M75BN3
parsisiųsti: V48C3V3M75BN3.pdf
V48C3V3T50BF3
V48C3V3T50BF3
Sandelyje: 673 pcs
parsisiųsti: V48C3V3T50BF3.pdf
V48C3V3T50BF
V48C3V3T50BF
parsisiųsti: V48C3V3T50BF.pdf
V48C3V3M75BS
V48C3V3M75BS
parsisiųsti: V48C3V3M75BS.pdf
V48C3V3T50BF2
V48C3V3T50BF2
parsisiųsti: V48C3V3T50BF2.pdf
V48C3V3M75BN
V48C3V3M75BN
parsisiųsti: V48C3V3M75BN.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus