V48C3V3M50B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48C3V3M50B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Duomenų lapai: V48C3V3M50B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V48C3V3M50B specifikacijos
Dalies numeris V48C3V3M50B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4294 pcs Duomenų lapas V48C3V3M50B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 79.6% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 15.15A Bazinės dalies numeris V48C3V3M50
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48C3V3M50BF
V48C3V3M50BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Sandelyje: 5261 pcs
parsisiųsti: V48C3V3M50BF.pdf
RFQ
V48C3V3H75BS2
V48C3V3H75BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 5956 pcs
parsisiųsti: V48C3V3H75BS2.pdf
RFQ
V48C3V3M50B2
V48C3V3M50B2
parsisiųsti: V48C3V3M50B2.pdf
V48C3V3H75BS3
V48C3V3H75BS3
parsisiųsti: V48C3V3H75BS3.pdf
V48C3V3M50BF2
V48C3V3M50BF2
parsisiųsti: V48C3V3M50BF2.pdf
V48C3V3M50BF3
V48C3V3M50BF3
parsisiųsti: V48C3V3M50BF3.pdf
V48C3V3H75BS
V48C3V3H75BS
parsisiųsti: V48C3V3H75BS.pdf
V48C3V3M50B3
V48C3V3M50B3