V48C3V3H50BN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48C3V3H50BN
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Duomenų lapai: V48C3V3H50BN.pdf
  • Pranešimas
V48C3V3H50BN specifikacijos
Dalies numeris V48C3V3H50BN Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4435 pcs Duomenų lapas V48C3V3H50BN.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 79.6% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 15.15A Bazinės dalies numeris V48C3V3H50