V48C3V3E75B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48C3V3E75B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Duomenų lapai: V48C3V3E75B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 748 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 748 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48C3V3E75B specifikacijos
Dalies numeris V48C3V3E75B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 748 pcs Duomenų lapas V48C3V3E75B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 81.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 22.7A
Bazinės dalies numeris V48C3V3E75 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48C3V3E75BF3
V48C3V3E75BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 4121 pcs
parsisiųsti: V48C3V3E75BF3.pdf
RFQ
V48C3V3E75BG
V48C3V3E75BG
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5902 pcs
parsisiųsti: V48C3V3E75BG.pdf
RFQ
V48C3V3E50BN3
V48C3V3E50BN3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
parsisiųsti: V48C3V3E50BN3.pdf
V48C3V3E75B3
V48C3V3E75B3