V48C3V3C50BL2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48C3V3C50BL2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Duomenų lapai: V48C3V3C50BL2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 718 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48C3V3C50BL2 specifikacijos
Dalies numeris V48C3V3C50BL2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 718 pcs Duomenų lapas V48C3V3C50BL2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 79.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 15.15A
Bazinės dalies numeris V48C3V3C50 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48C3V3C50BG2
V48C3V3C50BG2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Sandelyje: 4611 pcs
parsisiųsti: V48C3V3C50BG2.pdf
RFQ
V48C3V3C50BN
V48C3V3C50BN
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 739 pcs
parsisiųsti: V48C3V3C50BN.pdf
RFQ
V48C3V3C50BL
V48C3V3C50BL