V48C36H150BF3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48C36H150BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 150W
Duomenų lapai: V48C36H150BF3.pdf
  • Pranešimas
V48C36H150BF3 specifikacijos
Dalies numeris V48C36H150BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4963 pcs Duomenų lapas V48C36H150BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.6% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A Bazinės dalies numeris V48C36H150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48C36H150BG2
V48C36H150BG2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 150W
Sandelyje: 4514 pcs
parsisiųsti: V48C36H150BG2.pdf
RFQ
V48C36H150BG3
V48C36H150BG3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5813 pcs
parsisiųsti: V48C36H150BG3.pdf
RFQ
V48C36H150B
V48C36H150B
parsisiųsti: V48C36H150B.pdf
V48C36H150BL2
V48C36H150BL2
parsisiųsti: V48C36H150BL2.pdf
V48C36H150BL3
V48C36H150BL3
parsisiųsti: V48C36H150BL3.pdf
V48C36H150BF
V48C36H150BF