V48C24H150BS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48C24H150BS
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 150W
Duomenų lapai: V48C24H150BS.pdf
  • Pranešimas
V48C24H150BS specifikacijos
Dalies numeris V48C24H150BS Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5122 pcs Duomenų lapas V48C24H150BS.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A Bazinės dalies numeris V48C24H150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48C24H75BF
V48C24H75BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 75W
Sandelyje: 4467 pcs
parsisiųsti: V48C24H75BF.pdf
RFQ
V48C24H150BN2
V48C24H150BN2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 150W
Sandelyje: 4783 pcs
parsisiųsti: V48C24H150BN2.pdf
RFQ
V48C24H150BS2
V48C24H150BS2
parsisiųsti: V48C24H150BS2.pdf
V48C24H150BL2
V48C24H150BL2
Sandelyje: 341 pcs
parsisiųsti: V48C24H150BL2.pdf
V48C24H150BL3
V48C24H150BL3
Sandelyje: 320 pcs
parsisiųsti: V48C24H150BL3.pdf
V48C24H150BS3
V48C24H150BS3