V48C24E150B
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48C24E150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 150W
Duomenų lapai: V48C24E150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 782 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 782 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48C24E150B specifikacijos
Dalies numeris V48C24E150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 782 pcs Duomenų lapas V48C24E150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A
Bazinės dalies numeris V48C24E150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48C24E150BG
V48C24E150BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 150W
Sandelyje: 731 pcs
parsisiųsti: V48C24E150BG.pdf
RFQ
V48C24E150B3
V48C24E150B3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 782 pcs
parsisiųsti: V48C24E150B3.pdf
RFQ
V48C24C75BN
V48C24C75BN
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 75W
Sandelyje: 766 pcs
parsisiųsti: V48C24C75BN.pdf
V48C24C75BN2
V48C24C75BN2
Sandelyje: 5367 pcs
parsisiųsti: V48C24C75BN2.pdf
V48C24E150BF
V48C24E150BF
Sandelyje: 710 pcs
parsisiųsti: V48C24E150BF.pdf
V48C24E150BF2
V48C24E150BF2