V48C15E150BF
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V48C15E150BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 150W
Duomenų lapai: V48C15E150BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 699 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 699 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V48C15E150BF specifikacijos
Dalies numeris V48C15E150BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 699 pcs Duomenų lapas V48C15E150BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Bazinės dalies numeris V48C15E150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V48C15C75BS2
V48C15C75BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 75W
Sandelyje: 4275 pcs
parsisiųsti: V48C15C75BS2.pdf
RFQ
V48C15C75BS
V48C15C75BS
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5860 pcs
parsisiųsti: V48C15C75BS.pdf
RFQ
V48C15E150BF3
V48C15E150BF3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 150W
parsisiųsti: V48C15E150BF3.pdf
V48C15E150B
V48C15E150B